logo.gamebato

دانلود بازی GREY GOO برای کامپیوتر

بازی Grey Goo در ژانر استراتژیک و علمی تخیلی می باشد که بازیکنان می توانند یکی از چهار گروه قابل بازی، Humans، Beta، Goo، یا Shroud را انتخاب کنند و از آنها برای تکمیل یک کمپین تک نفره یا بازی در حالت چند نفره رقابتی در مقابل سایر بازیکنان استفاده کنند. هر گروه دارای مجموعه ای منحصر به فرد از واحدها، ساختارها و سبک بازی و مبارزات تک نفره است.
امتیاز:
3.9/5
بازی Grey Goo در ژانر استراتژیک و علمی تخیلی می باشد که بازیکنان می توانند یکی از چهار گروه قابل بازی، Humans، Beta، Goo، یا Shroud را انتخاب کنند و از آنها برای تکمیل یک کمپین تک نفره یا بازی در حالت چند نفره رقابتی در مقابل سایر بازیکنان استفاده کنند. هر گروه دارای مجموعه ای منحصر به فرد از واحدها، ساختارها و سبک بازی و مبارزات تک نفره است.

Grey Goo یک بازی ویدیویی در ژانر استراتژیک و علمی تخیلی است که توسط Petroglyph Games، تولید شده توسط و توسط Gray Box در 23 ژانویه 2015 به طور انحصاری برای رایانه شخصی مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. 

در بازی Grey Go، بازیکنان می توانند یکی از چهار گروه قابل بازی، Humans، Beta، Goo، یا Shroud را انتخاب کنند و از آنها برای تکمیل یک کمپین تک نفره یا بازی در حالت چند نفره رقابتی در مقابل سایر بازیکنان استفاده کنند. هر گروه دارای مجموعه ای منحصر به فرد از واحدها، ساختارها و سبک بازی و مبارزات تک نفره است. گروه بتا به سرعت، تحرک و قدرت برای تسلط بر نبرد از طریق ماشین‌ های جنگی و واحدهای خاصی که می‌ توانند خود را در “نقاط سخت” برای دفاع قرار دهند، متکی است. جناح انسانی کاملاً گرد است و بسیار بر اساس پیکربندی مجدد پایگاه خود است. آنها دارای فناوری تله‌ پورت هستند، قادر به سفارشی سازی مجدد نگهبان‌ ها و سایر ساختارها و همچنین انتقال واحد های خود به هر نقطه از میدان جنگ هستند.

GRAY GOO 4

جناح Goo دارای نانوربات‌ های همنام بازی است که می‌ توانند در نقشه حرکت کنند و دشمنان را از بین ببرند و خود را به واحدهای جدید تبدیل کنند. به همین دلیل، آنها فقط به قدرت و سرعت تکیه می کنند تا هر چیزی را که سر راهشان باشد نابود کنند. جناح Shroud آنتاگونیست اصلی جهان است که از واحدهای قوی اما ضعیف برای تسلط با قدرت آتش خالص استفاده می کند. این بازی مبتنی ب یک سیستم کلید میانبر qwert برای کنترل و ساخت واحد است.

GRAY GOO 3

داستان بازی استراتژیک Grey Go در 50 سال پس از اینکه انسان برای اولین بار به خارج از منظومه شمسی رفت روایت می شود. بتا با باقی مانده تمدن خود به اکوسیستم 9 سیاره ای که بازی در آن اتفاق می افتد، از یک تهدید ناشناخته گریخته است. ساکت ها در حین شلیک آزمایشی کرمچاله ای که قصد استفاده از آن برای بازگشت به ستاره ها را داشتند، توسط دشمنانی که از طریق پورتال یا “چاله کلید” می آیند مورد حمله قرار می گیرند. این پهپادهای پیشرفته ابتدا گمان می‌ رود که متعلق به ساکت‌ ها هستند، اما بعداً مشخص شد که منشأ انسانی دارند. با تشدید درگیری بین شهرک نشینان بتا به رهبری آران (فرمانده) ساروک و نیروهای انسانی، انفجاری در مدار، خرابه ها را در سراسر مستعمره آنها پراکنده می کند.

GRAY GOO 2

پس از یک تاریخ طولانی جنگ و اکتشاف در فضا، که طی آن هیچ حیات هوشمندی یافت نشد، انسان ها در تلاش برای جستجوی صلح و ثبات در جامعه ای که توسط هوش مصنوعی هدایت می شد، به سیاره زمین بازگشتند. سیگنالی از سیاره دوردست اکوسیستم 9 در بازوی بیرونی Crux شناسایی می‌شود و کشتی ستاره‌ای LSV داروین به فرماندهی لوسی تاک برای بررسی فرستاده می‌شود. نیروهای فرود توسط بتا درگیر می شوند و باید نمونه هایی را از سطح جمع آوری کنند، از جمله گو، که به سرعت فرار می کند و داروین را از بین می برد و به محل فرود بتا وارد می شود. علیرغم درگیری اولیه، بتا و انسان‌ های گیر افتاده برای نابودی گو که آنها را تهدید می‌ کند، توافق می‌ کنند، که مشخص می‌ شود بخشی از سیستم کاوشگر فون نویمان با هوشمندی مصنوعی “Pathfinder” است که قرن‌ ها قبل از ترسیم نقشه از زمین فرستاده شده است. در ادامه می توانید این بازی جذاب را از گیمباتو دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید