logo.gamebato

دانلود بازی Everybodys Gone to the Rapture برای کامپیوتر

بازی Everybody’s Gone to the Rapture در ژانر ماجرایی و مبتنی بر داستانی است که در یک دهکده کوچک انگلیسی اتفاق می افتد که ساکنان آن به طور مرموزی ناپدید شده اند. هدف بازیکن کاوش و تلاش برای کشف این است که چگونه و چرا همه در دهکده ناپدید شده اند.
امتیاز:
3.9/5
بازی Everybody’s Gone to the Rapture در ژانر ماجرایی و مبتنی بر داستانی است که در یک دهکده کوچک انگلیسی اتفاق می افتد که ساکنان آن به طور مرموزی ناپدید شده اند. هدف بازیکن کاوش و تلاش برای کشف این است که چگونه و چرا همه در دهکده ناپدید شده اند.

Everybody’s Gone to the Rapture یک بازی ویدئویی در ژانر ماجراجویی است که توسط The Chinese Room توسعه یافته و توسط Sony Computer Entertainment برای پلی استیشن 4 منتشر شده است. این یک بازی مبتنی بر داستان است که در یک دهکده کوچک انگلیسی اتفاق می افتد که ساکنان آن به طور مرموزی ناپدید شده اند. این بازی در 11 آگوست 2015 برای پلی استیشن 4 منتشر شد و در 14 آوریل 2016 برای پلتفرم ویندوز منتشر شد.

Everybodys Gone to the Rapture 2

در بازی ماجراجویی Everybody’s Gone to the Rapture، بازیکن یک دهکده کوچک انگلیسی را بررسی می کند که ساکنان آن به طور مرموزی ناپدید شده اند. بازیکن می تواند با چراغ های روشن در سراسر جهان بازی تعامل داشته باشد، که بیشتر آنها می توانند بخش هایی از داستان را نشان دهند. پخش کننده نور می تواند با اشیایی مانند درها، رادیوها، تلفن ها، نرده ها و کلیدهای برق ارتباط برقرار کند.

داستان بازی در سال 1984 در یک روستای خیالی Shropshire به نام Yaughton اتفاق می افتد. هدف بازیکن کاوش و تلاش برای کشف این است که چگونه و چرا همه در دهکده ناپدید شده اند. گوی های معلق اسرارآمیز از نور در اطراف هوا جریان دارند و بازیکن را به صحنه هایی هدایت می کنند که از نورهای شکل دیگری تشکیل شده است، و رویدادهای مختلفی را که قبلاً رخ داده است، دوباره به نمایش می گذارد.

Everybodys Gone to the Rapture 4

پنج منطقه در این بازی وجود دارد که هر کدام حول محور شخصیتی متفاوت می چرخند و قهرمانان اصلی آن دکتر کاترین “کیت” کالینز و همسرش استیون اپلتون هستند که هر دو دانشمندانی هستند که در رصدخانه کار می کنند. کیت و استفن در طول کار خود با الگوی عجیبی از نورها در آسمان شب روبرو می شوند که معتقدند شکل ناشناخته ای از زندگی است. آن‌ ها مشاهده می‌ کنند که این الگو قبل از انتشار به انسان، سایر اشکال حیات مانند پرندگان و گاوها را آلوده کرده و گاهی آنها را می‌کشد. کیت نتیجه می‌ گیرد که این الگو تلاش می‌ کند با انسان‌ ها ارتباط برقرار کند، بی‌  توجه به آسیب‌هایی که به آن‌ ها وارد می‌ کند. او خود را در رصدخانه حبس می کند و اکثریت قریب به اتفاق داستان را صرف تلاش برای برقراری ارتباط با آن می کند. در طول این مدت، استفن متقاعد می شود که این الگو یک تهدید مرگبار است که می تواند نسل بشر را نابود کند.

Everybodys Gone to the Rapture 3

در بخش پایانی بازی، بازیکن به داخل دروازه ورودی قفل شده رصدخانه منتقل می شود. بازیکن راه خود را از تپه به سمت بالاترین رصدخانه طی می کند و پس از ورود، شکل نور انسانی کیت را در داخل تاریکی می بیند و آخرین صدای ضبط شده را می شنود. او می گوید که او آخرین نفر باقی مانده است، و مشخص می شود که او با آن ارتباط برقرار کرده است. کیت توضیح می‌ دهد که وقتی به این الگو گفت که کاری که با همه ساکنان دره – مردم، پرندگان، حشرات، گاوها – کرد، اشتباه بود. پاسخ داد که اشتباه نیست، زیرا حالا همه کسانی که می خواهند با هم باشند با هم هستند و همه همتای خود را پیدا کرده اند و دیگر تنها نیستند. کیت توضیح می‌ دهد که بالاخره چگونه می‌ فهمد و می‌ گوید که سرنوشت خود را پذیرفته است، و او و الگوی نور به زودی به دیگران خواهند پیوست. او بیان می‌ کند که بشریت در نهایت می‌ تواند بدون ترس از بین برود. کیت بر می‌ گردد و به نظر می‌ رسد که به سمت الگوی که از بالا پایین می‌ آید تا با او ملاقات کند، آخرین حرف او این بود که اعتقاد داشت این الگو همتای خودش است. هم اینک می توانید این بازی را از وب سایت گیمباتو دریافت نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید