logo.gamebato

دانلود بازی Cities Skylines After Dark برای کامپیوتر

این بازی یک بازی شبیه ساز شهر سازی است و در آن شما مدیریت کل شهر را بر عهده خواهید داشت و باید تمام نیازهای یک شهر را براورده کنید. این نیازهای شامل تمام نیازهایی می شود که برای بقا در یک شهر لازم است. از نیاز به آب، برق، بهداشت و درمان و پلیس و مدرسه گرفته تا نیاز به سیستم حمل و نقل  و مسیرهای ارتباطی و سیستم اقتصادی و عوامل دیگر.
امتیاز:
3.9/5
این بازی یک بازی شبیه ساز شهر سازی است و در آن شما مدیریت کل شهر را بر عهده خواهید داشت و باید تمام نیازهای یک شهر را براورده کنید. این نیازهای شامل تمام نیازهایی می شود که برای بقا در یک شهر لازم است. از نیاز به آب، برق، بهداشت و درمان و پلیس و مدرسه گرفته تا نیاز به سیستم حمل و نقل  و مسیرهای ارتباطی و سیستم اقتصادی و عوامل دیگر.

Cities Skylines After Dark یک بازی ماجراجویی و استراتژیک است که توسط Paradox Interactive ساخته شده و توسعه یافته و در سال 2015 منتشر شده است. این بازی که یک بسته الحاقی برای نسخه اصلی به شمار می رود ویژگی هایی مانند چرخه شب و روز، سرویس های موجود در شب و خدمات درون شهری، سیستم حمل و نقل و خطوط مخصوص دوچرخه سواران، رستوران ها و هم چنین ساختمان های جدید در کنار دریا را اضافه کرده است که باعث شده بازی واقع گرایانه تر شود. این بازی یک بازی شبیه ساز شهر سازی است و در آن شما مدیریت کل شهر را بر عهده خواهید داشت و باید تمام نیازهای یک شهر را براورده کنید. این نیازهای شامل تمام نیازهایی می شود که برای بقا در یک شهر لازم است. از نیاز به آب، برق، بهداشت و درمان و پلیس و مدرسه گرفته تا نیاز به سیستم حمل و نقل  و مسیرهای ارتباطی و سیستم اقتصادی و عوامل دیگر.

1

ایتم های مختلفی در این بازی استراتژیک برای گسترش شهر وجود دارد که در ابتدای بازی بسیار کم و محدود هستند ولی با پیشرفت در بازی این ایتم ها هم بیشتر می شوند و دست شما در گسترش شهرسازی بازتر می شود. برای ادامه شهرسازی شما باید سرمایه خود را افزایش داده و شهر خود را گسترش دهید. پس از گسترش شهر می توانید برای مناطق مختلف شهردار تعیین کرده تا شهر را بهتر مدیریت کنید. ابتدا باید ساختمان ها و بعد ادارات و دیگر مناطق را تاسیس کنید. در ابتدا ممکن است محدودیت هایی از ناحیه شهرداری در مورد محدود کردن مناطق صنعتی، بازرگانی و مسکونی داشته باشید که البته موقتی هستند و می توانید در 9 منطقه به شهرسازی بپردازید. وقتی به تنظیمات بازی بروید می توانید به ساختن سوپرمارکت، جاده و کوچه، مدرسه، بیمارستان و کارخانه، ساختمان های اداری و مسکونی، خانه های ویلایی و باغ وحش و هر چیزی که در تخیل شما بگنجد بپردازید.

5

هیچ محدودیتی در ساخت ساز و شهرسازی برای شما وجود ندارد و گیم پلی این بازی ماجراجویی دست شما را کاملا باز گذاشته است تا شهردار شهر خود باشید و شهرتان را به طبیعی ترین شکل ممکن بسازید. شهری که آسایش و ارامش و امنیت مردم آن در دست شماست. ساخت توربین های بادی و ابی نمای بسیار زیبایی به شهر شما می دهد و بخصوص مردمی که در خیابان ها و پارک ها قرار دارند به شما این حس را می دهند که گویی یک شهر واقعی ساخته ایید. شهری که زندگی در آن جریان دارد و شما با ایجاد امکانات جدید در آن به آسایش و ارامش مردم این شهر کمک می کنید. مناطق تجاری جدید با تمرکز بر اوقات فراغت به مکان‌های شبانه محبوب تبدیل خواهند شد و شهروندان پس از پایان روز به کلوپ‌های شبانه، بارها و دیگر مقاصد مرکز شهر هجوم می‌آورند.

3

مردم در طول روز تفریحات ساحلی که پرطرفدار هستند و تجارت هایی از جمله رستوران‌های ساحلی، اجاره جت‌اسکی و غیره انجام خواهند داد. در بسته الحاقی چرخه شب و روز به بازی اضافه شده که در این حالت شهر تحت تاثیر ساعت های مختلف قرار خواهد گرفت و در شب ترافیک کمتری حاکم خواهد بود. سیستم های حمل و نقل جدید، ساختمانها و آسمان خراش های جدید و مسیرهای مخصوص دوچرخه سواری چیزهایی هستند که در بسته الحاقی لحاظ شده اند. اگر برای تجربه این بازی وسوسه شده ایید می توانید این بازی را همین حالا از گیمباتو به صورت کاملا رایگان دانلود کنید و از شهردار شهر خود بودن نهایت لذت را ببرید.

10

دیدگاه‌ خود را بنویسید