logo.gamebato

دانلود بازی The Red Strings Club برای کامپیوتر

داستان بازی پیرامون چند شخصیت روایت می شود که در راس آنها داناوان قراردارد که کار او دادن نوشیدنی های مختلف به مهمان ها بر اساس حالات روحی شان می باشد. حس و حال مرموز بازی را می توان نقطه قوت آن دانست، و در آن ربات ها نقش مهمی دارند. هر شرکت در پی ساخت ربات های پیشرفته تر است، ربات هایی که بتوانند بهتر انسان را درک کند و شبیه انسان ها باشند.
امتیاز:
3.9/5
داستان بازی پیرامون چند شخصیت روایت می شود که در راس آنها داناوان قراردارد که کار او دادن نوشیدنی های مختلف به مهمان ها بر اساس حالات روحی شان می باشد. حس و حال مرموز بازی را می توان نقطه قوت آن دانست، و در آن ربات ها نقش مهمی دارند. هر شرکت در پی ساخت ربات های پیشرفته تر است، ربات هایی که بتوانند بهتر انسان را درک کند و شبیه انسان ها باشند.

The Red Strings Club یک بازی در سبک ماجراجویی و خشونت آمیز است که در سال 2018 و توسط استودیو Deconstructeam توسعه یافته است. این بازی داستانی عالی را در جهان سایبرپانکی روایت می کند که شیفته شخصیت های آن خواهید شد. سایبرپانک یکی از زیر سبک های داستان های علمی تخیلی است که بر فن آوری های پیشرفته مانند فن آوری رایانه، ارتباطات، سایبرنتیک و هوش مصنوعی و شرکت های غول آسا اشاره دارد. داستان بازی پیرامون چند شخصیت روایت می شود که در راس آنها داناوان قرار دارد که کار او دادن نوشیدنی های مختلف به مهمان ها بر اساس حالات روحی شان می باشد. حس و حال مرموز بازی را می توان نقطه قوت آن دانست، و در آن ربات ها نقش مهمی دارند. هر شرکت در پی ساخت ربات های پیشرفته تر است، ربات هایی که بتوانند بهتر انسان را درک کند و شبیه انسان ها باشند.

3 8

ماجرا از آنجا شروع می شود که یک ربات پیشرفته نزد داناوان می رود و از او می خواهد یک نوشیدنی به او بدهد. داناوان با بررسی حالات روحی این ربات پی به اهداف شوم سازنده آن می برد و از اینجا به بعد شخصیت های بازی تصمیمی می گیرند به داخل این تشکیلات نفوذ کنند. جدی بودن داستان این بازی انیمیشنی و مرموز را به بازی کاراگاهی شبیه کرده است که در آن شما با صحبت با کاراکترهای مختلف به سرنخ های مختلف و قطعات گم شده پازل داستان را یکی یکی پیدا می کنید و به راز داستان پی خواهید برد. توجه به دیالوگ ها در این بازی کامپیوتر بسیار مهم است و این بازی از نظر شخصیت پردازی بسیار فوق العاده عمل کرده است. بطوری که شما با مشتریانی که نزد داناوان می ایند حس همزاد پنداری، ترحم  و نفرت پیدا خواهید کرد. گیم پلی این بازی هم حرف هایی برای گفتن دارد که در این مورد علاوه بر دیالوگ های شخصیت ها می توان به ساخت نوشیدنی بر اساس حالت روحی هر فرد اشاره کرد.

122

به مرور با بیشتر شدن نوشیدنی ها، چالش های جدیدی پیش روی شما قرار می گیرد که به بازی تنوع زیادی می بخشد. این بازی بیشتر از 4 ساعت طول نخواهد کشید و گرافیک پیکسلی آن از نظر هنری کیفیت مناسبی دارد که در آن سازندگان این بازی ماجراجویی توانسته اند شخصیت ها و محیط های محدود بازی را به شکل مطلوبی طراحی کرده و آن را با موسیقی خوبی همراه کنند. هر چقدر معماهای داستان چند لایه باشند بیشتر متوجه می شوید که تصمیم گیری در این بازی چقدر مهم است. The red strings club یک ماجراجویی عمیق در مورد شخصیت هایی است که خودشان را برای رسیدن به اهدافشان به خطر می اندازند. چیزی که این بازی را جذاب تر می کند محیط دوبعدی آن است که برای بازی و گشت و گذار بسیار لذت بخش است. شخصیت های چند لایه این بازی باعث می شود که علاقه مند به حرف زدن با آنها و گوش دادن به درد دلشان شوید.

2 7

گاهی لازم است بازی را متوقف کند و به تفکر درباره انگیزه شخصیت ها بپردازید. طراحی سناریو و مکان های این بازی به قدری جذاب و دلنشین است که دل کندن از آن برای گیمر به شدت سخت خواد بود. در مجموع این بازی از نظر خط داستانی در سطح بالایی قرار دارد و برای لذت بردن از آن لازم است با صبر و حوصله بازی را دنبال کنید. گیم پلی سرگرم کننده این بازی می تواند آن را به یک تجربه چند ساعته لذت بخش برای شما تبدیل کند. اگر از علاقه مندان به این سبک بازی ها هستید می توانید این بازی را بصورت رایگان از گیمباتو دانلود و ساعاتی را بدور از هیاهوی زندگی به آن مشغول شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید