logo.gamebato

دانلود بازی Unforeseen Incidents برای کامپیوتر

داستان بازی در مورد هندی من هارپر است که در شهری دور افتاده زندگی می کند و ناخواسته با زنی در حال مرگ آشنا می شود. یک بیماری ناشناخته در این شهر گریبان مردم شهر را گرفته و پزشکان تمام سعی خود را برای درمان آن بکار می بندند. سفری پر از چالش ها در انتظار شماست و هارپر با هر قدم به دشمن نزدیک تر می شود، زیرا او خود را در حال مبارزه برای نجات آینده بشریت می بیند.
امتیاز:
3.9/5
داستان بازی در مورد هندی من هارپر است که در شهری دور افتاده زندگی می کند و ناخواسته با زنی در حال مرگ آشنا می شود. یک بیماری ناشناخته در این شهر گریبان مردم شهر را گرفته و پزشکان تمام سعی خود را برای درمان آن بکار می بندند. سفری پر از چالش ها در انتظار شماست و هارپر با هر قدم به دشمن نزدیک تر می شود، زیرا او خود را در حال مبارزه برای نجات آینده بشریت می بیند.

بازی Unforeseen incidents یا حوادث پیش بینی نشده یک بازی ویدیوئی در سبک ماجراجویی است و توسط Application Systems Heidelberg در سال 2018 توسعه یافته است. یک بازی ماجراجویی کلاسیک بر اساس ماموریت های نسبتا دشوار اما در عین حال بسیار هیجان انگیز که هر کدام از آنها احساسات مثبت زیادی به شما می دهد. تمام اتفاقات به شما امکان می دهد کنترل یک موقعیت خاص را در دست بگیرید. داستان بازی در مورد هندی من هارپر است که در شهری دور افتاده زندگی می کند و ناخواسته با زنی در حال مرگ آشنا می شود. یک بیماری ناشناخته در این شهر گریبان مردم شهر را گرفته و پزشکان تمام سعی خود را برای درمان آن بکار می بندند. سفری پر از چالش ها در انتظار شماست و هارپر با هر قدم به دشمن نزدیک تر می شود، زیرا او خود را در حال مبارزه برای نجات آینده بشریت می بیند.

3 7

قهرمان داستان این بازی کامپیوتر در شرایط وحشتناکی قرار گرفته است که کنار آمدن با آن تقریباً غیرممکن است. سرنوشت همه بشریت به تصمیمات شما بستگی دارد. گرافیک بازی بسیار زیبا و مفصل است و صدا به شما این امکان را می دهد که در یک فضای واقعی غوطه ور شوید. در طول بازی شما بر موانع و آزمایشات مختلف غلبه خواهید کرد و در مسیر خود با شخصیت‌های مختلفی روبرو می‌شوید که هر کدام به نحوی بر پیشرفت رویدادها و نتیجه آنها تأثیر می‌گذارند. سعی کنید مهارت ها و توانایی های خود را توسعه دهید و همچنین دشمنان را از بین ببرید تا به طور موثرتری به این هدف برسید. این بازی سرشار از چالش و معما، مکان های متنوع و پازل های مختلف است که حسابی شما را سرگرم می کند و هارپر باید اسرار این بازی را کشف کند و در این راه می تواند از سلاح های مختلفی استفاده کند.

5 5

موسیقی آلمانی با صدای انگلیسی، این بازی ماجراجویی را به یک تجربه ماجراجویی پر رمز و راز تبدیل کرده است. گرافیک بازی بصورت نقاشی و دو بعدی طراحی شده است و 60 پس زمینه گرافیکی برای این بازی کار شده است و به دلیل اینکه کارتونی است و با دست کشیده شده است حس نوستالژی بازی های قدیمی را در شما زنده می کند. گیم پلی بازی به شدت جذاب است و تا پایان بازی شما را درگیر خود نگه می دارد. بازی Unforeseen incidents در سبک ماجراجویی، کلیک و اشاره است و داستان جذاب و شخصیت های دوست داشتنی دارد که برای علاقه مندان به این سبک از بازی ها قطعا جذاب خواهد بود. مهم ترین عامل موفقیت یک بازی ماجراجویی، معماهای متنوع و کیفیت آن و پس از ان داستان خوب است و گرافیک و موسیقی در جایگاه بعدی قرار دارند.

4 4

چیزی که می تواند موفقیت یک بازی ماجراجویی را تضمین کند داستان و گیم پلی آن می باشد و این بازی در هر دو زمینه توانسته که موفق عمل کند. دنیای بازی به گونه ایی به تصویر کشیده شده که حس و حال اخرالزمانی را به شما القا می کند. از همان ابتدا داستان بازی به شکلی مرموز و غیر قابل پیش بینی پیش می رود. فضای خاص بازی باعث می شود که خیلی زود جذب بازی شوید. اولین چیزی که باعث کیفیت بالای گیم پلی این بازی شده است وجود دو عنصر منطق و چالش در بازی است. سازندگان بازی در همه معماها سرنخی در اختیارتان قرار می دهند تا به دلیل سختی زیاد معماها از بازی زده نشوید. اگر شما هم به بازی های ماجراجویی و معماهای متنوع علاقه مند هستید، بدون شک این بازی با گرافیک و گیم پلی عالی و سرگرم کننده خود می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. پس همین حالا این بازی را از گیمباتو دانلود کنید و از انجام آن لذت ببرید.

6 5

دیدگاه‌ خود را بنویسید