logo.gamebato

دانلود بازی Northgard برای کامپیوتر

داستان با کشته شدن پادشاه و مردمش به دست یک قبیله نزدیک آغاز می شود. پسر پادشاه به نام ریک، جان سالم به در برد و به دنبال انتقام بازیابی میراث پادشاهی اش است. وایکینگ به سرزمینی به نام Northgard وارد می شوند و می خواهند در آنجا حکمرانی و البته زندگی کنند. نورتگارد یک سرزمین وحشی با آب و هوای سخت و حیوانات وحشی است.
امتیاز:
3.9/5
داستان با کشته شدن پادشاه و مردمش به دست یک قبیله نزدیک آغاز می شود. پسر پادشاه به نام ریک، جان سالم به در برد و به دنبال انتقام بازیابی میراث پادشاهی اش است. وایکینگ به سرزمینی به نام Northgard وارد می شوند و می خواهند در آنجا حکمرانی و البته زندگی کنند. نورتگارد یک سرزمین وحشی با آب و هوای سخت و حیوانات وحشی است.

Northgard  یک بازی استراتژیک است که محتوای آن حول محور کشف یک سرزمین جدید توسط وایکینگ ها می باشد. این بازی به عنوان بهترین بازی استراتژیک هم در موبایل و هم در سایر پلتفرم ها رتبه بندی شده که در آن شما داستان اصلی را همراه با گیم پلی استراتژیک شگفت انگیز دنبال خواهید کرد. داستان با کشته شدن پادشاه و مردمش به دست یک قبیله نزدیک آغاز می شود. پسر پادشاه به نام ریک، جان سالم به در برد و به دنبال انتقام بازیابی میراث پادشاهی اش است. وایکینگ ها به سرزمینی به نام Northgard وارد می شوند و می خواهند در آنجا حکمرانی و البته زندگی کنند. نورتگارد یک سرزمین وحشی با آب و هوای سخت و حیوانات وحشی است.

8

چیزی که نورتگارد را به ویژه جذاب می کند سیستم قبیله ها و مهارت های هر گروه از افراد است. در مجموع 12 قبیله در این جزیره وجود دارند که از جمله آنها می توان به ایکتیرنیر، هیدرون، فنریر، هوگین و مونین، بیارکی، اسلیدروگتانی، سوافنیر، نیدهاگ، سوادیلفاری، لینگ باکر، هیمینبرجوتیر و بروندر و کائلین اشاره کرد. هر نژاد مزایا و معایب متفاوتی برای بقا خواهد داشت. مانند قبیله خرس: قادر به منجمد کردن دشمنان با شمشیرهای گرم، قبیله بیستون: دفاع بسیار بالا و سریع، قبیله اسب: کمک به افزایش سلامت، افزایش قدرت حمله، دفاع، استخراج معدن و آهنگری سرعت، و قبیله گراز وحشی: می توانند جنگل های پنهان را ببینند و گرازهای وحشی غول پیکر را برای مبارزه احضار کنند.

1 1

در این بازی استراتژیک علاوه بر ساختن و گسترش قلمرو شما باید دائما بجنگید. زیرا شما تنها ساکن در این جزیره نورتگارد نیستید. حیوانات وحشی و هیولاها در جایی در کمین هستند و فقط منتظر روزنه ای برای حمله به افراد گروه هستند. همچنین احتمال حمله ای از سوی قبایل کوچک دیگر وجود دارد، آنها نیز مانند شما به دنبال مکانی برای زندگی هستند و برای حفظ بقای خود با همه مبارزه خواهند کرد. شما فقط باید قوی تر باشید و آنها را شکست دهید. برای انجام این کار، باید خود را به یک قبیله قدرتمند، بسیار توسعه یافته، با ارتش بزرگ و نبرد خوب تبدیل کنید. بنابراین، به موازات روند ساخت و ساز اولیه، فراموش نکنید که اردوگاه های آموزشی نظامی، کارخانه های اسلحه سازی را برای ساخت یک سری سلاح های جنگی برای گروه های مختلف سربازان راه اندازی کنید.

10

به طور مداوم ژنرال ها و سربازان را در گروه های پیاده نظام، کمانداران، سوارکاران … آموزش دهید تا در هر زمان آماده نبرد باشند. همچنین فراموش نکنید، تیم خود را برای تخصص در پیشاهنگی آموزش دهید. این گروه از افراد به شما کمک می‌کنند سرزمین‌های جدید و ارزشمندی را برای کاوش و شناسایی سریع‌تر دشمنان پیدا کنید. توجه داشته باشید که سرزمین های بعدی منابع بیشتری خواهند داشت، اما در عین حال، تعداد هیولاها نیز بیشتر خواهد بود. مکان هایی وجود دارد که در آن هیولاهای افسانه ای غول پیکر وجود دارند که توسط نیروهای تاریک حمایت می شوند. بنابراین، هر چه بیشتر بازی کنید باید به طور مداوم قوی ترین، بهترین و متنوع ترین ارتش ممکن را تقویت و توسعه دهید.

2

با بازی نورتگارد اوج هیجان را با وایکینگ ها تجربه کنید و با چالش های آن سرگرم شوید. گرافیک بازی روشن، واضح، با جزئیات هر زاویه و صدای ملودیک ملایم است. با خواندن مطالب بالا می توانید سطح کار و دشواری، پیچیدگی این نبرد قدرت و خرد را تصور کنید. این بازی در سال 2019 توسط استودیو shiro games ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. اگر از طرفداران بازی های استراتژیک هستید فوراً Northgard را از گیمباتو دانلود و اوج هیجان را تجربه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید