logo.gamebato

دانلود بازی Chuchel برای کامپیوتر

CHUCHEL یک بازی ماجراجویی و معمایی است که در ان قهرمان پشمالو کوکل و رقیبش Kekel در تلاش برای بدست اوردن گیلاس هستند و در این راه با معماها و چالش های متعددی روبرو می شوند.
امتیاز:
3.9/5
CHUCHEL یک بازی ماجراجویی و معمایی است که در ان قهرمان پشمالو کوکل و رقیبش Kekel در تلاش برای بدست اوردن گیلاس هستند و در این راه با معماها و چالش های متعددی روبرو می شوند.

CHUCHEL یک بازی ماجرایی، معمایی برای کامپیوتر است که توسط استودیو Amanita Design در سال 2018 منتشر شده است. کوکل چه می کند؟ CHUCHEL یک بازی کمدی ماجراجویی از سازنده بازی های  ماشیناریوم، Botanicula و ساموروست می باشد که در آن قهرمان پشمالو کوکل و رقیبش Kekel در تلاش برای بدست آوردن گیلاس هایی هستند که در این راه با معماها و چالش های متعددی روبرو می شوند.

3

در بازی کامپیوتر CHUCHEL داستان از این قرار است که کوکل موجودی پشمالو و عاشق گیلاس است که دوستی هم دارد که اتفاقا او هم عاشق گیلاس است. این دو رقابت شدیدی در صید گیلاس های قرمز و رسیده با هم دارند و با اینکه دو دوست صمیمی هستند ولی عشق به گیلاس باعث شده بین آنها جدایی بیفتد. در این بازی برای رسیدن به گیلاس باید مراحل و پازل های سختی را پشت سر بگذارید تا به محبوب خود که گیلاس است برسید.

1

این بازی ماجراجویی و فان به خوبی خواهد توانست با ده ها پازلی که در آن گنجانده شده شما را سرگرم کند. از طرفی کمدی و خنده دار بودن این بازی می تواند شما را سرحال بیاورد. گیم پلی این بازی بسیار سرگرم کننده و چالش برانگیز است و وجود میوه گیلاس به عنوان یکی از کارکترهای بازی بر جذابیت این بازی افزوده است. در کل هدف بازی کوکل یک نمایش خنده دار و ارام بخش است و حتی می توان آن را جزو بازی های فکری برای کامپیوتر دانست. شاید فکر کنید این بازی یک بازی کودکانه است اما اگر شروع به انجام این بازی کنید می بینید که برای بزرگسالان هم می تواند جالب و سرگرم کننده باشد.

44

پازل های این بازی طوری طراحی شده اند که بازیکن را به فکر وادار می کند. تمام مراحل این بازی از هم جدا هستند و به هم پیوسته نیستند. شما در هر یک از مراحل باید تلاش کنید با حل معما گیلاس را بدست آورید. استفاده از رنگ های شاد و ایجاد لحظات مفرح را می توان نقطه قوت بازی کوکل دانست. برای دانلود بازی Chuchel  و سایر بازی ها به وب سایت گیمباتو مراجعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید