logo.gamebato

دانلود بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice برای کامپیوتر

بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice یک بازی اکشن-ماجراجویی است که در یک دنیای خیالی تاریک با الهام از اساطیر اسکاندیناوی و فرهنگ سلتیک اتفاق می‌افتد. سنوا، یک جنگجوی پیکتی است که باید با شکست دادن موجودات ماورایی روح معشوقه مرده‌اش را از دست آنها نجات دهد.
امتیاز:
3.9/5
بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice یک بازی اکشن-ماجراجویی است که در یک دنیای خیالی تاریک با الهام از اساطیر اسکاندیناوی و فرهنگ سلتیک اتفاق می‌افتد. سنوا، یک جنگجوی پیکتی است که باید با شکست دادن موجودات ماورایی روح معشوقه مرده‌اش را از دست آنها نجات دهد.

بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice یک بازی اکشن-ماجراجویی است که توسط استودیوی سازنده بازی های ویدیویی بریتانیایی Ninja Theory ساخته و منتشر شده است. این بازی در یک دنیای خیالی تاریک با الهام از اساطیر اسکاندیناوی و فرهنگ سلتیک اتفاق می‌افتد. سنوا، یک جنگجوی پیکتی است که باید با شکست دادن موجودات ماورایی و رویارویی با چالش‌های آنها راهی هلهایم شود تا روح معشوقه مرده‌اش را از دست آنها نجات دهد. Hellblade که خود را یک «بازی AAA مستقل» توصیف می‌کند، توسط تیمی متشکل از بیست توسعه‌ دهنده به رهبری نویسنده و کارگردان Tameem Antoniades ساخته شد.

1 22

این بازی ماجراجویی مکانیک ها و مفاهیم مختلف گیم پلی مانند حل پازل، وحشت روانی و مبارزه  را با هم ترکیب می کند. صداگذاری بخشی جدایی ناپذیر از بازی است، در حالی که صحنه های آن ترکیبی از موشن کپچر توسط ملینا یورگنس و اجرای زنده اکشن توسط بازیگران دیگر است. روایت بازی بیشتر روی شخصیت سنوا تمرکز دارد که روان پریش است اما خودش معتقد است که این یک نفرین است و توسط موجودی به نام “تاریکی” تسخیر شده است. صداهایی در سر او و خاطراتی از گذشته برای او تداعی میشود. برای نشان دادن درست و قابل لمس بودن روان پریشی، توسعه دهندگان این بازی از نزدیک با عصب شناسان، متخصصان سلامت روان و افرادی که با این بیماری زندگی می کند ملاقات کردند.

2 23

Hellblade یک موفقیت تجاری بود و مورد استقبال خوبی از سوی منتقدان قرار گرفت و منتقدان آن را به عنوان یک اثر هنری تحسین کردند و موضوع غیرمعمول آن را که حول محور روان‌پریشی و منحصربه‌فرد بود و رویکرد آن به این بیماری و داستان و شخصیت اصلی آن بود، تحسین کردند. ارائه کلی آن، همراه با عملکرد یورگنس از نظر کیفی نیز برتر از آنچه بازی‌های مستقل معمولا ارائه می‌دهند، در نظر گرفته می‌شد، اگرچه گیم‌پلی و سایر عناصر آن با انتقاداتی مواجه شد ولی با این حال این بازی تا ژوئن 2018 بیش از یک میلیون نسخه در همه پلتفرم‌ها فروخت. Hellblade: Senua’s Sacrifice به دو نوع گیم پلی تقسیم می شود: نوع اول به Senua اجازه می دهد آزادانه راه برود و با محیط اطراف خود تعامل داشته باشد.

این بخش ها بر روی هر دو داستان از طریق صداگذاری تمرکز می کنند. Senua می تواند از ظرفیتی به نام “تمرکز” استفاده کند. اگر او از تمرکز خود بر روی توتم‌های پنهان در طول بازی استفاده کند، خاطره‌ای از طریق صدای دوستش دروت ایجاد می شود که داستان‌های Norsemen را برای او تعریف می‌کند. چندین منطقه انحصاری و منحصر به فرد دراین بازی وجود دارند. مانند رسیدن به یک منطقه امن در زمان قبل از مرگ سنوا، یا استفاده از توانایی تمرکز برای تغییر ساختار محیط اطرافش.

3 18

علاوه بر این، Hellblade دارای نبردهایی با اسکاندیناویانی است که جلوی پیشرفت او را می‌گیرند. در طول آن مبارزات، سنوا شمشیر خود را بیرون آورده و به سمت یکی از دشمنان خود می چرخد. او می‌تواند از دو نوع حمله، سریع یا سنگین استفاده کند و با لگد زدن به دشمن مانع از آن شود که حملات او را مسدود کند از بین ببرد، یا طفره برود. او همچنین می‌تواند به حریفی که روی آن تمرکز کرده نزدیک‌تر شود یا مستقیماً به آن حمله کند یا لگد بزند. اگر شما هم به بازی های اکشن و ماجراجوئی علاقه مند هستید حتما این بازی را از گیمباتو دانلود کنید و نهایت لذت را از این بازی هیجان انگیز و دلهره آور ببرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید