logo.gamebato

دانلود بازی Mordhau برای کامپیوتر

بازی Mordhau در ژانر جنگی و مبارزه ای و هک اند اسلش قرون وسطایی است که دارای یک سیستم رزمی است که بر نبرد تن به تن تأکید دارد، که به طور آزاد بر اساس تکنیک های تاریخی مانند جعل، تغییر جهت و استفاده جایگزین از سلاح ها است. بازیکنان با سلاح های قرون وسطایی مانند شمشیر، نیزه، سپر، چکش، کمان، سلاح های محاصره و غیره به نبرد تن به تن می پردازند.
امتیاز:
3.9/5
بازی Mordhau در ژانر جنگی و مبارزه ای و هک اند اسلش قرون وسطایی است که دارای یک سیستم رزمی است که بر نبرد تن به تن تأکید دارد، که به طور آزاد بر اساس تکنیک های تاریخی مانند جعل، تغییر جهت و استفاده جایگزین از سلاح ها است. بازیکنان با سلاح های قرون وسطایی مانند شمشیر، نیزه، سپر، چکش، کمان، سلاح های محاصره و غیره به نبرد تن به تن می پردازند.

Mordhau یک بازی در ژانر جنگی, مبارزه ای و هک اند اسلش قرون وسطایی است. که توسط استودیوی مستقل اسلوونیایی Triternion، با جنبه برجسته ای از بازی رقابتی مبتنی بر مهارت و سفارشی سازی توسعه یافته است. این بازی جنگی دارای یک سیستم رزمی است که بر نبرد تن به تن تأکید دارد، که به طور آزاد بر اساس تکنیک های تاریخی مانند جعل، تغییر جهت و استفاده جایگزین از سلاح ها است. ویژگی های دیگر عبارتند از سلاح های برد، موتورهای محاصره و نبرد. این بازی در تاریخ 29 آوریل 2019 برای مایکروسافت ویندوز از طریق Steam منتشر شد. نسخه های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X/S در حال حاضر در حال توسعه هستند.

Remnant5

در بازی کامپیوتر Mordhau، بازیکنان با سلاح های قرون وسطایی مانند شمشیر، نیزه، سپر، چکش، کمان، سلاح های محاصره و غیره به نبرد تن به تن می پردازند. در نبردهای نزدیک، بازیکنان می‌توانند با استفاده از تکنیک‌ هایی مانند ضربات جهت‌ دار، ضربات چاقو، لگد زدن، طفره رفتن، مسدود کردن و عقب‌ نشینی حریفان خود را شکست دهند و در حین تماشای استقامت و سلامتی خود، حریف خود را شکست دهند. بازیکنان همچنین ممکن است در نبرد سوار اسب شوند. این بازی را می توان در منظر اول شخص یا دید سوم شخص بازی کرد.

دانلود بازی Mordhau برای کامپیوتر

خارج از گیم پلی، بازیکن می تواند برای اکثر حالت های بازی مزدور را ویرایش و ایجاد کند. هنگام ایجاد یا ویرایش، بازیکن می تواند نوع بدن، چهره و صدای مزدور خود را برای خود سفارشی و تغییر دهد. ویرایش چیزهایی مانند زره، سلاح و امتیازات هزینه در بازی دارد. بسته به نوع زره‌ ای که بازیکن دارد، می‌تواند بر سرعت حرکت بازیکن تأثیر بگذارد، مانند اینکه چگونه پوشیدن زره سنگین‌ تر باعث می‌ شود بازیکن کندتر حرکت کند و امتیاز بیشتری را به همراه داشته باشد، در حالی که تنها سه سطح زره وجود دارد، تغییرات زیبایی نیز برای زره ​​وجود دارد. تمام مقادیر امتیاز سلاح تقریباً با اندازه سلاح تعیین می شود زیرا خنجر سبک به اندازه یک چکش سنگین هزینه بر نخواهد داشت. سیستم امتیازدهی به مزدور توانایی‌ های غیرفعال مختلفی را به قیمت امتیاز اعطا می‌ کند که این مقیاس بر اساس میزان سودمندی ایده‌ آل امتیازها است.

دانلود بازی Mordhau برای کامپیوتر

حالت های بازی

Invasion: در این حالت بازی، حداکثر 48 بازیکن در دو تیم تشکیل می شوند که یک تیم به عنوان مهاجم و دیگری به عنوان مدافع عمل می کند. مدافعان باید از اهداف کلیدی محافظت کنند در حالی که مهاجمان باید آنها را تکمیل کنند تا بیشتر پیشروی کنند.

Battle Royale: در این حالت بازی، 64 بازیکن در یک مسابقه با یکدیگر رقابت خواهند کرد. وقتی بازیکنی شکست می خورد، بازی را می بازد.  آخرین بازیکنی که ایستاده باشد برنده خواهد بود.

Horde: در این حالت بازی، تیم کوچکی از بازیکنان در برابر امواجی از دشمنان تحت کنترل کامپیوتر قرار می گیرند که هر موجی سخت تر می شوند. بازیکنان بدون اسلحه یا زره شروع خواهند کرد و سلامتی آنها به طور معمول بازسازی نخواهد شد. برای بازسازی سلامت و به دست آوردن سلاح، بازیکن باید دشمنان را شکست دهد و زنده بماند.

Skirmish: این بازی به صورت Deathmatch تیمی است. با این حال، هنگامی که یک بازیکن شکست خورده است، آنها برای بقیه برنامه ریزی نمی کنند. آخرین تیم ایستاده برنده دور خواهد شد. و بازی تا زمانی که یک تیم در 7 دور پیروز شود ادامه خواهد داشت.

Deathmatch: این حالت بازی باعث می‌ شود که همه بدون تیم یا به صورت رایگان برای همه با یکدیگر مبارزه کنند. اولین بازیکنی که مقدار مورد نظر را به دست آورد، برنده بازی خواهد بود.

Team Deathmatch: این حالت بازی شبیه به deathmatch است، با این تفاوت که بازیکن دو تیم زوج تشکیل می دهد و برای بیشترین کشتار بازیکنان تیم مقابل به رقابت می پردازد.هم اکنون می توانید این بازی مبارزه ای جذاب را از گیمباتو به صورت رایگان دانلود کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید