logo.gamebato

بازی Batman: Arkham Asylum برای کامپیوتر

دانلود بازی Batman: Arkham Asylum برای کامپیوتر – یک بازی ویدئویی از منظر سوم شخص که بازیکن در نقش بتمن باید با جوکر و افراد آن مبارزه کند. این یک بازی جهان باز است که شما می توانید به صورت آزادانه در آن کاوش کنید و با شخصیت های اصلی داستان تعامل کنید.
امتیاز:
3.9/5
دانلود بازی Batman: Arkham Asylum برای کامپیوتر – یک بازی ویدئویی از منظر سوم شخص که بازیکن در نقش بتمن باید با جوکر و افراد آن مبارزه کند. این یک بازی جهان باز است که شما می توانید به صورت آزادانه در آن کاوش کنید و با شخصیت های اصلی داستان تعامل کنید.

دانلود بازی Batman: Arkham Asylum برای کامپیوتر

بازی Batman: Arkham Asylum اولین نسخه از مجموعه بازی های بتمن است که در تاریخ 2009 توسط استودیو RockSteady توسعه یافته و توسط Eidos Interactive به همکاری برادران وارنر منتشر شده است. یک بازی ویدئویی با سبک اکشن و ماجراجویی که شما قرار است در نقش بتمن بازی کنید. بتمن بر اساس بتمن ابر قهرمان مجموعه کامیکس دی سی ساخته شده است. راک استدی توسعه این بازی را در می 2007 با 40 نفر آغاز کرد و پس از 21 ماه با 60 نفر آن را به پایان رساند. در واقع تمام بازی های بتمن بر اساس فیلم های بتمن ساخته شده اند، به جز Asylum که از فیلم های بتمن تقلید نمی کند و متفاوت ساخته شده است. ما پیش تر بازی Batman: Arkham Origin را از گیمباتو برای شما معرفی کرده ایم که می توانید این بازی را هم به صورت رایگان دانلود کنید.

8 11

در خط داستانی اصلی بازی، بتمن با دشمن اصلی خود، جوکر، مبارزه می‌کند که نقشه‌ای پیچیده را برای به دست گرفتن کنترل پناهگاه آرکام، به دام انداختن بتمن با بسیاری از دشمنان زندانی‌اش و تهدید شهر گاتهام با بمب‌های مخفی برمی‌انگیزد. در واقع این بازی درباره تیمارستان آرکام است که جوکر به همراه تمامی افراد درون تیمارستان از آنجا فرار می کنند و پس از زندانی کردن بتمن شهر گاتهام را تهدید به انفجار می کند. صداپیشگی بیشتر شخصیت های اصلی بازی توسط بازیگرانی انجام می شود که در رسانه های دیگر مبتنی بر دنیای انیمیشن DC ظاهر شده اند. کوین کانروی، مارک همیل و آرلین سورکین به ترتیب در نقش های بتمن، جوکر و دستیار او هارلی کوین بازی کردند.

این بازی از دید سوم شخص با تمرکز بر توانایی های جنگی و مخفی کاری بتمن و مهارت هایی که در حین مبارزه و اکتشاف می تواند استفاده کند ساخته شده است. این یک بازی جهان باز است و شما می توانید به صورت آزادانه در دنیای آرکام حرکت کنید و با شخصیت ها تعامل داشته باشید، ماموریت های خود را به پایان برساند و با به دست آوردن تجهیزات جدید قفل مناطق جدید را باز کند. همچنین بازیکن می تواند ماموریت های جانبی را به دور از داستان اصلی انجام دهد تا قفل محتوای اضافی و آیتم های کلکسیونی را باز کند. ویژگی مخفی کاری بتمن به آن اجازه می دهد تا بی سر و صدا و در خفا دشمنان خود را شکست دهد.

6 16

بازی از منظر سوم شخص اجرا می شود. یعنی شخصیت قابل بازی در صفحه قابل مشاهده است و دوربین به دور آن می چرخد. بتمن به چندین ابزار دسترسی دارد که می تواند از آنها برای کشف یا مبارزه استفاده کند. باترانگ یک سلاح پرتابی است که می تواند به طور موقت دشمنان را بیهوش کند یا دستگاه های راه دور را فعال کند. باترانگ صوتی می‌تواند برای جلب توجه دشمنان خاص که یقه‌های مانیتورینگ دارند، استفاده شود، یا منفجر شود تا دشمن نزدیک را بیهوش کند. برخی از مناطق غیرقابل دسترس هستند تا زمانی که بتمن ابزارهای لازم برای غلبه بر مانع را به دست آورد.

برخی از دشمنان به اسلحه هایی مسلح هستند که به طور قابل توجهی به بتمن آسیب می رساند. دشمنان نسبت به حذف متحدانشان توسط بتمن واکنش نشان می دهند که سطح ترس آنها را افزایش می دهد و رفتار آنها را تغییر می دهد. در طول نبرد سلامت بتمن به طور قابل توجهی کاهش می یابد، اما در پایان نبرد به طور کامل بازیابی می شود.

بازی Batman: Arkham Asylum به عنوان اولین نسخه از بازی های بتمن آرکام به یک موفقیت تجاری برای RockSteady تبدیل شده و تا اکتبر 2011 بیش از 4.3 میلیون از این بازی در کل جهان به فروش رفته است. اگر شما هم از علاقمندان به بازی های بتمن هستید می توانید به صورت رایگان این بازی را از گیمباتو دریافت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید