logo.gamebato

بازی Batman: Arkham Origins برای کامپیوتر

دانلود بازی Batman: Arkhan Origin برای کامپیوتر – یک بازی ویدئویی با ژانر اکشن و ماجراجویی که در سال 2013 توسط WB Games Montréal توسعه یافته و توسط Warner Bors منتشر شده است. شما در این بازی همانند بازی های قبلی در نقش بتمن بازی می کنید و سلاح های مختلفی در اختیار دارید تا دشمنان خود را شکست دهید. همچنین یک بخش اجرای چند نفره هم وجود دارد که می توانید اعضای خود را به یک رئیس جوکر یا بن تبدیل کنید.
امتیاز:
3.9/5
دانلود بازی Batman: Arkhan Origin برای کامپیوتر – یک بازی ویدئویی با ژانر اکشن و ماجراجویی که در سال 2013 توسط WB Games Montréal توسعه یافته و توسط Warner Bors منتشر شده است. شما در این بازی همانند بازی های قبلی در نقش بتمن بازی می کنید و سلاح های مختلفی در اختیار دارید تا دشمنان خود را شکست دهید. همچنین یک بخش اجرای چند نفره هم وجود دارد که می توانید اعضای خود را به یک رئیس جوکر یا بن تبدیل کنید.

دانلود بازی Batman: Arkham Origins برای کامپیوتر

بازی Batman: Arkham Origin در سال 2013 یعنی حدود 9 سال پیش به عنوان دنباله بازی کامپیوتر Batman Arkham Asylum در ژانر اکشن، ماجراجویی توسط استودیوی WB Games Montréal توسعه یافته و توسط Warner Bros منتشر شده است. در واقع استودیوی WB Games Montreal با ساخت همین بازی به معروفیت رسید. این بازی که بر اساس بتمن، ابرقهرمان کامیکس دی سی ساخته شده است، ادامه بازی  Batman: Arkham City در سال 2011 است و سومین قسمت اصلی از مجموعه بتمن: آرکام است. جالب است بدانید که سازنده این بازی دیگر راک استدی نیست. بازی های قبلی مجموعه بتمن همگی توسط RockSteady ساخته شده اند، اما کار توسعه آرکام اورجین را به WB Games Montreal واگذار کرد.

8 10

 

داستان اصلی بازی حدود 8 سال قبل از بازی Batman: Arkham Asylum رخ می دهد و یک بتمن جوان تر و کم تجربه تر به عنوان قهرمان اصلی بازی وجود دارد. سلاح های مرگباری که بتمن در اختیار دارد او را از همیشه خطرناک تر است. او از تکنیک های بسیار حرفه ای برای مخفی کاری استفاده می کند. و در طول رقابت هر چه بیشتر مبارزه می کند مهارت های بیشتری یاد می گیرد.

این بازی پس از انتشار با نقد های مثبت و منفی زیادی روبرو بود، که بسیاری از مسائل فنی، عدم نوآوری کلی در مکانیک های گیم پلی و هوش مصنوعی دشمنان بتمن انتقاد کرده اند. گویا در چند مبارزه کوتاه بازیکن می تواند به راحتی واکنش های دشمنان خود را تشخیص دهد و این نشان می دهد که آنها هوش مصنوعی ضعیفی دارند.

 

این بازی از منظر سوم شخص با تمرکز بر توانایی های مبارزاتی و مخفی کاری بتمن، مهارت های کارآگاهی و ابزارهایی برای مبارزه و اکتشاف انجام می شود. بتمن می‌تواند آزادانه در دنیای باز شهر گاتهام حرکت کند، با شخصیت‌ها تعامل داشته باشد و ماموریت‌ها را بر عهده بگیرد. جدا از داستان اصلی، بتمن می تواند به پلیس کمک کند تا با جنایات مقابله کند و با دیگر شرورهایی که شهر را وحشت زده می کنند، مقابله کند. این بازی همچنین اولین بازی از این مجموعه است که بازیکنان می توانند به صورت چند نفره در جنگ گروهی بین جوکر و Bane شرکت کنند. توسعه حالت چند نفره توسط استودیوی بریتانیایی Splash Damage جدا از بازی اصلی انجام شد.

7 12

 

به گیم پلی بازی که توجه می کنیم یک بازی اکشن ماجراجویی و جهان باز است که تکنیک های مخفی کاری را در خود جای داده است. برخی از ابزارک های بازی های قبلی آرکام در شروع بازی Arkham Origins وجود دارند، در حالی که برخی از آنها در طول بازی در دسترس قرار می گیرند. برخی از این ابزارها عبارتند از Cryptographic Sequencer که برای هک کردن کنسول های امنیتی استفاده می شود و Batclaw که برای قلاب زدن بر روی سطوح استفاده می شود. گجت دیگری که بسیار کاربردی است Remote Claw نام دارد. بتمن با این ابزارک می تواند دو شی را انتخاب کند و آنها را به هم نزدیک کند. بارها مشاهده کرده ایم که بتمن با استفاده از این ابزارک دشمنان خود را به سمت همدیگر پرتاب می کرد. بازیکن این امکان را دارد که مناطق تحت کنترل دشمن را به صورت مخفی کاری یا مبارزه طی کند.

 

این بازی قابلیت اجرای چند نفره را دارد که به صورت گروهی می توانید با یک تیم از جوکر و یک تیم از بن مسابقه دهید. در این مسابقه بتمن و رابین با کشتن اعزای باند می توانند امتیاز کسب کنند و یکی از اعضای باند به یک رئیس جوکر یا بن تبدیل می شود که مهارت های پیشرفته ای به دست می آورد.

5 15

همینک شما علاقمندان به بازی های بتمن می توانید این نسخه از بازی های Batman: Arkham یعنی بتمن آرکام اورجین را به صورت مستقیم از همین جا دریافت کنید. بازی Batman: Arkham Origins یک بازی اکشن و ماجراجویی با تکنیک های مخفی کاری است که در سال 2013 برای ویندوز و کنسول های ایکس باکس وان، 360 و غیره منتشر شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید