logo.gamebato

بازی Assassin’s Creed III Remastered برای کامپیوتر

دانلود بازی Assassin’s Creed 3 برای کامپیوتر از گیمباتو – سومین قسمت از مجموعه بازی های اساسینز کرید با روایت جذاب از جنگ اساسین با تمپلارها که در دوران انقلاب آمریکا در سال 1760 تا 1783 رخ می دهد. شما در نقش کانر باید با سلاح های مختلف مبارزه کنید، تمپلارها را شکست دهید و مهارت های جدید کسب کنید.
امتیاز:
3.9/5
دانلود بازی Assassin’s Creed 3 برای کامپیوتر از گیمباتو – سومین قسمت از مجموعه بازی های اساسینز کرید با روایت جذاب از جنگ اساسین با تمپلارها که در دوران انقلاب آمریکا در سال 1760 تا 1783 رخ می دهد. شما در نقش کانر باید با سلاح های مختلف مبارزه کنید، تمپلارها را شکست دهید و مهارت های جدید کسب کنید.

محال است که به عنوان یک گیمر حرفه ای نام بازی کامپیوتر اساسینز کرید به گوشتان نخورده باشد. مجموعه ای بسیار محبوب و جذاب از سری بازی های اکشن و ماجراجویی که داستان سرایی فوق العاده آن در مکان های مختلف از مهمترین ویژگی های آن به حساب می آید. شما نمی توانید بی خیال آن شوید وقتی بازی را شروع می کنید. Assassin’s Creed III یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و مخفی کاری است که در سال ۲۰۱۲ توسط Ubisoft Montreal توسعه یافته و توسط Ubisoft برای پلی استیشن 3، ایکس باکس 360 و مایکروسافت ویندوز منتشر شده است.

6 14

این سومین قسمت از نسخه های اصلی بازی Assassins Creed به حساب می آید که در سال 2012 به عنوان دنباله بازی Assassin’s Creed: Revelations یک سال قبل منتشر شده است. البته نسخه بازسازی شده این بازی در سال 2019 برای ویندوز منتشر شده است.

داستان در یک تاریخ تخیلی از وقایع دنیای واقعی می گذرد و مبارزه هزار ساله بین قاتلان را دنبال می کند که برای حفظ صلح و ایجاد آرامش به صورت آزادانه با تمپلارها مبارزه می کنند. داستان اصلی در قرن 18 ام اتفاق می افتد و دزموند مایلز را نشان می دهد که در حین و بعد از انقلاب آمریکا از سال 1760 تا 1783 برای پیدا کردن اجداد خود با تمپلارها مبارزه می کند.

اساسینز کرید 3 در یک دنیای باز روایت می شود و از منظر سوم شخص با تمرکز بر استفاده از توانایی های مبارزه و مخفی کاری هر شخصیت قابل بازی برای از بین بردن اهداف و کشف محیط ارائه می شود. کانر می‌تواند آزادانه بوستون، شهر نیویورک، و مرزهای آمریکا را در قرن هجدهم کاوش کند تا ماموریت‌های جانبی را به دور از خط داستانی اصلی انجام دهد. این بازی همچنین دارای یک بخش چندنفره است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا برای انجام اهداف انفرادی و تیمی از جمله ترور و فرار از تعقیب‌کنندگان به صورت آنلاین به رقابت بپردازند. یوبی سافت یک موتور بازی جدید به نام Anvil Next را برای این بازی توسعه داد. در واقع تیم سازنده می خواستند که فرهنگ موهاوک یک ایالت بومی آمریکای شمالی را در قالب این بازی نمایش دهند. و در همین رابطه با کارشناسان فرهنگی در مورد تصویر کانر و دیگر شخصیت‌های موهاوک مشورت کردند.

4 14

این بازی نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد که آن را به دلیل گیم پلی، داستان سرایی، محیط و مقیاس جاه طلبانه آن تحسین کردند، در حالی که انتقادهایی از مکانیک های گیم پلی، طراحی ماموریت ها و سرعت بازی هم کرده بودند. Assassins Creed 3 همانند دیگر بازی های مجموعه اساسینس کرید به یک موفقیت تجاری تبدیل شده و بیش از 12 میلیون نسخه از آن به فروش رسیده است.

فراموش نکنید که شما در نقش کانر بازی می کنید، یک قاتل قرن هجدهم از آمریکای مستعمره‌ای که در تمامی رویدادهای دوران انقلاب و جنگ انقلاب شرکت می کند. وجود عناصر محیطی مناسب و صداگذاری با کیفیت و متناسب از جنبه های خوب این بازی به حساب می آید که حس یک نبرد واقعی را در بازیکن ها ایجاد می کند. شما در نقش کانر به عنوان یک اساسین با سلاح های مختلف با تمپلارها مبارزه می کنید. هر چه جلوتر می روید مهارت های شما بیشتر می شود و اینکه چقدر قوی و حرفه ای باشید به علاقه شما نسبت به بازی اکشن و ماجراجویی مربوط است.

5 14

اگر شما هم علاقمند به بازی های اکشن و ماجراجویی و البته بازی های Assassins Creed هستید می توانید هم اکنون به صورت رایگان این بازی را از گیمباتو دریافت کنید. تجربه بسیار جذاب که توصیه می کنم، آن را از دست ندهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید