logo.gamebato

بازی Assassin’s Creed Unity برای کامپیوتر

دانلود بازی Assassin’s Creed Unity برای ویندوز – اساسینز کرید یونیتی از جمله بازی های مجموعه اساسینز کرید ساخت استودیوی یوبی سافت است که در سبک اکشن، ماجراجویی و مخفی کاری توسعه یافته است. شما در این بازی در نقش Arno بازی می کنید که به دنبال انتقام خون پدرخوانده خود جذب فرقه Assassins شده و با سلاح های مختلف با دشمنان خود مبارزه می کند.
امتیاز:
3.9/5
دانلود بازی Assassin’s Creed Unity برای ویندوز – اساسینز کرید یونیتی از جمله بازی های مجموعه اساسینز کرید ساخت استودیوی یوبی سافت است که در سبک اکشن، ماجراجویی و مخفی کاری توسعه یافته است. شما در این بازی در نقش Arno بازی می کنید که به دنبال انتقام خون پدرخوانده خود جذب فرقه Assassins شده و با سلاح های مختلف با دشمنان خود مبارزه می کند.

دانلود بازی Assassin’s Creed Unity برای کامپیوتر

بازی های Assassin’s Creed یک مجموعه بسیار محبوب و پرطرفدار از بازی های اکشن و ماجراجویی هستند که از سال 2007 تا کنون توسط استودیوی یوبی سافت در حال توسعه و انتشار هستند. بازی Assassin’s Creed Unity یک نسخه محبوب از این مجموعه به حساب می آید که در تاریخ 11 نوامبر 2014 منتشر شده است. بازی هایی که کمتر دیده می شود دنباله یک داستان باشند و هر کدام یک روایت واقعی و متفاوت از تاریخ بشر است. در بازی قبلی که معرفی کرده ایم، یعنی بازی Assassin’s Creed Syndicate روایت جنگ و ستیز در شهر لندن و سال 1868 بود که جیکوب و ایوی برای پس گرفتن شهر از کنترل تمپلارس مبارزه می کنند. و در واقع دنباله همین بازی است که تقریبا یک سال بعد از آن منتشر شده است.

10 1

 

بازی Assassin’s Creed Unity هشتمین قسمت از بازی های اصلی مجموعه اساسینز کرید است که جانشین بازی Assassin’s Creed 4: Black Flag در سال 2013 است. روایت این بازی از یک تاریخ تخیلی عبور می کند و مبارزه هزاران ساله قاتلان را در قرن 21 ام دنبال می کند که برای حفظ صلح و اراده آزاد با تمپلارها که خواهان صلح از طریق کنترل آنها هستند مبارزه می کنند. داستان پایه این بازی ها یک قهرمان ناشناس و دیده نشده را نشان می دهد که برای کمک به Assassins می پیوندد تا به آنها کمک کند که جسد یک استاد معبد مفقود شده در قرن 18 ام را پیدا کنند.

 

اما داستان اصلی بازی روایت انقلاب فرانسه از تاریخ 1789 تا 1794 اتفاق می افتد. و به دنبال افشای قدرت های واقعی پشت انقلاب است در حالی که بیشتر در پی کسانی است که قاتل پدر خوانده او هستند. یونیتی همان سبک جهان باز و دید سوم شخص را حفظ می کند با یک تفاوت مهم دیگر که چند بازیکن می توانند به صورت آنلاین و چند نفره بازی را اجرا کنند. آساسینز کرید یونیتی پس از انتشار نقدهای متفاوتی را دریافت کرده و به خاطر تصاویر، گزینه های سفارشی سازی، شخصیت پردازی و تنظیمات مورد ستایش قرار گرفت. بعدا این بازی به خاطر مشکلات گرافیکی و باگ های بی شمارش مورد بررسی قرار گرفته و Ubisoft در این باره هم عذرخواهی کرده است. از طرفی این بازی هم یک موفقیت تجاری برای یوبی سافت محسوب می شود که موفق شده بیش از 10 میلیون نسخه از این بازی را در کل جهان بفروشد. شما به عنوان بازیکن در نقش آرنو بازی می کنید، قهرمانی که به فرقه آساسینس پیوسته تا انتقام روزهای بدی که برای او رقم خورده را بگیرد.

9 3

 

به گیم پلی بازی که نگاه می کنیم عناصر به خوبی به کار رفته اند و شاهد موفقیت بی نظیر یوبی سافت در استفاده از عناصر جنگی و ماجراجویی هستیم. شما در یک دنیای باز بازی می کنید و در حین کاوش ممکن است با کلکسیون هایی از جمله صندوقچه که ممکن است حاوی پول، یک وسیله یا لباس خاص باشد. مصنوعات که پس از تکمیل یک ست به بازیکن یک سلاح یا زره پاداش می دهد. کوکاد همچین یک کلکسیون جذاب دیگر است که به بازیکن اجازه می دهد تا از رنگ های جدید برای شخصی سازی ظاهر آرنو استفاده کند. آرنو در طول بازی مهارت های جدیدی را یاد می گیرد و همچنین می تواند مهارت های جدید را خریداری کند.

7 10

اگر شما هم از علاقمندان به بازی های اکشن و ماجراجویی هستید هم اکنون می توانید به صورت کاملا رایگان بازی Assassin’s Creed Unity را از همین جا دریافت کنید. گیمباتو به عنوان منبع بازی های کامپیوتری به شما کمک می کند تا بدون هیچ گونه مشکلی بازی را بر روی سیستم تحت ویندوز خود نصب کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید