logo.gamebato

بازی Assassin’s Creed Syndicate برای کامپیوتر

دانلود بازی Assassin’s Creed Syndicate برای کامپیوتر – یک بازی ویدئویی منظر سوم شخص از مجموعه بازی های Assassin’s Creed ساخت استودیوی یوبی سافت که شما در نقش جیکوب و ایوی باید برای پس گرفتن شهر از کنترل تمپلارس مبارزه کنید.
امتیاز:
3.9/5
دانلود بازی Assassin’s Creed Syndicate برای کامپیوتر – یک بازی ویدئویی منظر سوم شخص از مجموعه بازی های Assassin’s Creed ساخت استودیوی یوبی سافت که شما در نقش جیکوب و ایوی باید برای پس گرفتن شهر از کنترل تمپلارس مبارزه کنید.

دانلود بازی Assassin’s Creed Syndicate برای کامپیوتر

یکی از دیگر بازی های هیجان انگیز اساسینز کرید ساخت استودیوی یوبی سافت بازی Assassin’s Creed Syndicate نام دارد. بازی های ویدیویی که در سبک اکشن – ماجراجویی و مخفی کاری توسعه یافته اند و هر کدام دارای یک روایت خاص و هیجان انگیز است. جدیدترین نسخه از این مجموعه اساسینز کرید بازی ASSASSIN’S CREED VALHALLA نام دارد. علاوه بر این بازی Assassin’s creed odyssey یکی از خوب های این مجموعه است که نقد های مثبت زیادی را دریافت کرده و توصه می کنیم که آن را از دست ندهید.

8 7

 

اما در رابطه با بازی Assassin’s Creed Syndicate باید بدانید که ابتدا در تاریخ 23 اکتبر 2015 برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شده است. اما طولی نکشید که نسخه ویندوز این بازی هم در تاریخ 19 نوامبر 2015 توسط یوبی سافت منتشر شده است. این نهمین قسمت از بازی های اساسینز کرید است که دنباله Assassin’s Creed Unity در سال 2014 است.

داستان سرایی همانند نسخه های قبلی اساسینز کرید صورت گرفته و شامل دنیایی از رویدادهای واقعی در تاریخ بشر است که قرن ها بین دو جناج جنگ و ستیز وجود داشت. روایت این بازی هم مربوط به ادامه فعالیت های مخفی کاری همان قهرمان ناشناس و دیده نشده در بازی Assassin’s Creed Unity است. داستان واقعی این بازی در سال 1868 همزمان با انقلاب صنعتی در لندن اتفاق می افتد و دو قاتل به نام های Evie Frye و Jacob را دنبال می کند که در میان آشوب و جنایت های سازمان یافته برای پس گرفتن شهر از کنترل تمپلارس مبارزه می کنند. داستان این بازی همچنین به دنبال نوه جیکوب (لیدیا فرای) به سال 1916 میلادی و جنگ جهانی اول کشیده می شود. 

5 11

 

این بازی اکشن و ویدیویی Assassin’s Creed Syndicate از دید سوم شخص اجرا می شود و دنیای باز آن با پای پیاده و کالسکه هدایت می شود. این بازی سیستم های مسافرتی جدید و مکانیک های جنگی و مخفی کاری پیشرفته را معرفی می کند که سطح جدیدی به ژانر اکشن و مخفی کاری اضافه می کند.

بازی اساسینز کرید سیندیکیت نقدهای مثبتی دریافت کرد و به خاطر جلوه های بصری، شخصیت ها، روایت و طراحی سطح آن مورد تحسین قرار گرفت. این بازی نقد های مثبتی دریافت کرده و نامزد جوایز متعددی از جمله بهترین اکشن/ماجراجویی در The Game Awards 2015 شد.

این یک بازی اکشن ماجراجویی و مخفی کاری از دید سوم شخص است که دارای عناصر گیم پلی مشابه با دیگر بازی های مجموعه Assassin’s Creed است. شما در یک دنیای باز که از ناحیه وسیع تر لندن ویکتوریایی تشکیل شده است کاوش می کنید و بسیار بزرگتر از ورودی های قبلی است. نگهبان شهر که قبلا مشاهده می کردید اکنون جای خود را به یک پلیس داده که کمتر با بازیکن درگیر می شود مگر اینکه در حضور آن جنایتی انجام دهید. دشمن اصلی بازیکن در عوض یک باند خیابانی تحت کنترل تمپلارها به نام “Blighters” است.

7 9

همانطور که در بالا هم گفتیم شخصیت اصلی این بازی جیکو و اوی فرای است، دو قلوهایی که هر کدام مهارت متفاوتی دارند و شما می توانید به صورت همزمان آنها را کنترل کنید. جیکوب یک جنگجوی خون گرم است که در نبردهای تن به تن تخصص دارد ولی ایوی در مخفی کاری و شوخ طبی مهارت بی نظیری دارد. از میان تمامی تکنیک ها و مکانیک های بازی پرتاب طناب برای ایجاد یک زیپ لاین بین ساختمان ها و بالا رفتن از سازه ها ما را شگفت زده می کند.

علاقمندان می توانند این بازی را به طور کاملا رایگان از همین جا یعنی گیمباتو منبع بازی کامپیوتر در ایران دریافت کنند. جهت دانلود بازی Assassin’s Creed Unity به باکس دانلود در پایین مراجعه کنید. شما می توانید علاوه بر کامپیوتر از این بازی بر روی پی اس 4 و ایکس باکس وان استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید