logo.gamebato

دانلود بازی Spider Man Remastered برای کامپیوتر

بازی Spider Man Remastered در ژانر اکشن, ماجرایی و از دید سوم شخص روایت می شود. شما نقش مرد عنکبوتی پیتر پارکر را بر عهده دارید و باید از شهر در مقابل شروران و دشمنان بزرگ حمایت کنید. در این سری شخصیت پردازی و طراحی و گرافیک بازی شما را شگفت زده خواهد کرد. تمرکز اصلی گیم پلی بر روی پیمایش و توانایی های مبارزه ای اسپایدرمن ارائه می شود.
امتیاز:
3.9/5
بازی Spider Man Remastered در ژانر اکشن, ماجرایی و از دید سوم شخص روایت می شود. شما نقش مرد عنکبوتی پیتر پارکر را بر عهده دارید و باید از شهر در مقابل شروران و دشمنان بزرگ حمایت کنید. در این سری شخصیت پردازی و طراحی و گرافیک بازی شما را شگفت زده خواهد کرد. تمرکز اصلی گیم پلی بر روی پیمایش و توانایی های مبارزه ای اسپایدرمن ارائه می شود.

Spider Man Remastered یک بازی ویدئویی در ژانر اکشن, ماجرایی است که از منظر سوم شخص روایت می شود. این بازی توسط استدیو Insomniac Games توسعه یافته و PlayStation PC LLC آن را برای پلتفرم ویندوز منتشر کرده است. در این نسخه از سری بازی های Spider-Man یک شاهکار را تماشا و تجربه خواهید کرد. طراحی و گرافیک بازی فوق العاده است.

دانلود بازی Spider man remaster برای کامپیوتر

گیم پلی این بازی اکشن و جذاب از منظر سوم شخص با تمرکز اصلی بر روی پیمایش و توانایی های مبارزه ای اسپایدرمن ارائه می شود. مرد عنکبوتی می‌ تواند آزادانه در شهر نیویورک حرکت کند، با شخصیت‌ ها تعامل داشته باشد، ماموریت‌ ها را انجام دهد و با پیشروی در داستان اصلی یا انجام وظایف، ابزارها و لباس‌ های جدید را باز کند. در خارج از داستان، بازیکن می‌ تواند ماموریت‌ های جانبی را برای باز کردن قفل محتوای اضافی و آیتم‌ های کلکسیونی انجام دهد. نبرد بر روی زنجیره زدن حملات با هم و استفاده از محیط و شبکه‌ ها برای ناتوان کردن دشمنان متعدد و در عین حال اجتناب از آسیب تمرکز دارد.

8 6

در بازی Spider man remastered شما نقش مرد عنکبوتی, پیتر پارکر را بر عهده دارید. طراحی, گرافیک و شخصیت پردازی در این سری به قدری جذاب کار شده است که با ادامه روند بازی, شاید با خود بگویید ای کاش در واقعیت هم یک مرد عنکبوتی بودید! شما باید مینی گیم ها را بازی کنید و با برنده شده قفل ها را بشکنید و به مراحل بالاتر بروید.

این بازی کامپیوتر از منظر سوم شخص داستان بازی را روایت می کند که شخصیت قابل بازی را نشان می دهد و اجازه می دهد دوربین آزادانه در اطراف آنها بچرخد. شخصیت اصلی بازی، ابرقهرمان مرد عنکبوتی است، که می‌ تواند با پریدن در جهان حرکت کند و از تیراندازهای خود برای شلیک تارهایی استفاده می‌ کند که به او اجازه می‌ دهد بین ساختمان‌ ها تاب بخورد، در امتداد دیوارها بدود و به طور خودکار از روی موانع بپرد. بازیکن دقیقاً می تواند تارها را هدف قرار دهد تا خود را به سمت نقاط خاصی بکشاند و به هر جایی که دوست دارد حرکت کردن و فرود بیاید. اجسام فیزیکی برای تاب خوردن نیاز به اتصال تارها به آن دارند، و تکانه و سرعت تاب را می توان با رها کردن تار در نقاط خاص برای افزایش ارتفاع یا حرکت سریعتر کنترل کرد. این بازی دارای یک سیستم سفر سریع اختیاری است که از سیستم متروی شهر نیویورک استفاده می کند.

7 8

مبارزه اسپایدرمن با دشمنان بزرگ و شروران شهر با استفاده از سه دکمه انجام می شود. یکی برای طفره رفتن، یکی برای حملات فیزیکی، و دیگری برای حملات مبتنی بر وب. از تارها می توان برای از کار انداختن دشمنان و چسباندن آنها به اجسام مجاور استفاده کرد و بلافاصله آنها را از نبرد خارج کرد. دشمنانی که از ارتفاعات بزرگ دچار ضربه می شوند و مورد هدف قرار می گیرند به طور خودکار به یک سطح نزدیک در یک پیله می چسبند و از مرگ جلوگیری می کنند. مرد عنکبوتی همچنین میتواند از محیط برای مبارزه، پریدن از روی دیوارها و پرتاب اشیایی مانند نارنجک و دشمنان با تار استفاده کند. هم اکنون می توانید این بازی را با لینک رایگان از وب سایت گیمباتو دریافت کنید.

دانلود بازی spider man remaster برای کامپیوتر | گیمباتو

دانلود بازی spider man remaster برای پی سی بدون نیاز به کرک و patch | دانلود رایگان بازی spider man remaster برای ویندوز از گیمباتو | دانلود بازی اسپایدرمن

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 10 64Bit

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.7

دیدگاه‌ خود را بنویسید