logo.gamebato

دانلود بازی HITMAN 3 Ambrose Island Update برای کامپیوتر

بازی Hitman 3 در ژانر مخفی کاری, اکشن و از منظر سوم شخص روایت می شود. در این سری مامور 47 بار دیگر برای انجام ماموریت های مخفیانه و قرارداری بازگشته است. در این بازی مامور 47 می تواند آزادانه در اطراف هر نقشه قدم بزند تا فرصت های ترور را کشف کند. بازیکن می تواند چالش ها را در هر ماموریت به منظور باز کردن آیتم های جدید تکمیل کند.
امتیاز:
3.9/5
بازی Hitman 3 در ژانر مخفی کاری, اکشن و از منظر سوم شخص روایت می شود. در این سری مامور 47 بار دیگر برای انجام ماموریت های مخفیانه و قرارداری بازگشته است. در این بازی مامور 47 می تواند آزادانه در اطراف هر نقشه قدم بزند تا فرصت های ترور را کشف کند. بازیکن می تواند چالش ها را در هر ماموریت به منظور باز کردن آیتم های جدید تکمیل کند.

Hitman 3 یک بازی در ژانر اکشن, مخفی کاری در سال 2021 است که توسط IO Interactive توسعه و منتشر شده است. این دنباله بازی ویدیویی Hitman 2 2018، هشتمین قسمت اصلی از سری هیتمن است. پس از پایان ماجرای داستانی که در هیتمن شروع شد، خط داستانی تک‌ نفره به دنبال شخصیت 47 قاتل مهندسی شده ژنتیکی و متحدانش است که رهبران سازمان مخفی Providence را که کنترل امور جهان را در دست دارد و تا حدی مسئول ایجاد و پرورش 47 بود، را تعقیب می‌ کنند.

7 5

بازی مخفی کاری هیتمن 3 از منظر سوم شخص و با تمرکز بر عناصر تعاملی در محیط 47 ارائه شده است. مانند قسمت های قبلی در این سری، این بازی دارای 6 سطح است که 5 مورد از آنها سطوح sandbox بزرگ با پایان باز است. مامور 47 می تواند آزادانه در اطراف هر نقشه قدم بزند تا فرصت های ترور را کشف کند. بازیکن می تواند چالش ها را در هر ماموریت به منظور باز کردن آیتم های جدید تکمیل کند. این بازی نقدهای مثبتی دریافت کرد و برخی از منتقدان آن را بهترین بازی در این سری و یکی از بهترین بازی‌ های مخفی کاری تمام دوران نامیدند.

6 7

Hitman 3 مانند بازی های قبلی خود یک بازی مخفی کاری است که از منظر سوم شخص روایت می شود و گیمر بار دیگر کنترل عامل قاتل 47 را بر عهده می گیرد. در بازی کاراکتر 47 به مکان های مختلف سفر می کند و ترورهای قراردادی را انجام می دهد. بازی پایه دارای شش مکان جدید است: دبی، دارتمور، برلین، چونگ کینگ، مندوزا، و کوه‌های کارپات، رومانی. صاحبان Hitman یا Hitman 2 می توانند نقشه ها، سطوح و پیشرفت خود را به Hitman 3 وارد کنند.

8 4

مکان های جدید در Hitman 3 شامل میانبرهای دائمی، یک ویژگی گیم پلی جدید برای این سری است. هر مرحله شامل چندین درب قفل شده اولیه است که فقط از یک طرف می توان آنها را باز کرد. پس از باز شدن قفل، این درها در تمام راه‌ های بازی آینده باز می‌ مانند و به مکان‌ های بسته‌ شده در ابتدا سریع‌ تر دسترسی پیدا می‌کنند. هیتمن 3 یک آیتم دوربین جدید را اضافه کرد که به طور پیش‌ فرض در دسترس است که می‌ توان از آن برای گرفتن عکس استفاده کرد و همچنین برای اهداف بازی مانند باز کردن درها روی نقشه‌ های خاص استفاده می‌ شود. یکی دیگر از ویژگی های جدید در بازی، صفحه کلیدهای عددی است، جایی که بازیکنان باید کدهای چهار رقمی را پیدا کنند و سپس آنها را به صورت دستی وارد کنند تا درها و گاوصندوق ها باز شوند.

بازی کامپیوتر Hitman 3 ویژگی Contracts Mode را دارد که در آن بازیکن می‌ تواند حداکثر پنج هدف را در تمام نقشه‌ های سری انتخاب کند، قوانین و عوارضی مانند روش‌ های خاص کشتن را اضافه کند و قراردادهای خود را با بازیکنان دیگر به اشتراک بگذارد. این بازی همچنین دارای ماموریت های جانبی است که توسط توسعه دهندگان به نام “Escalations” ایجاد شده است که قراردادهای چند مرحله ای هستند که با تکمیل هر مرحله بازیکن به تدریج سخت تر می شود.

9 1

Hitman 3 همچنین دارای “Elusive Targets” است که ماموریت های محدود زمانی هستند که فقط یک بار می توان آنها را انجام داد. در 20 ژانویه 2022، IO Interactive یک حالت بازی جدید به نام “Elusive Target Arcade” اضافه کرد. این به کاربران اجازه می‌دهد تا «قراردادهای آرکید» را بازی کنند، با هر قراردادی که شامل یک سری هدف‌ های پیشین گریزان است که باید به ترتیب حذف شوند. هر قراردادی یک پیچیدگی دارد که ممکن است بازیکن را ملزم به تغییر استراتژی کند. بازیکنان می‌ توانند برای تکمیل قراردادها جوایزی کسب کنند، اما اگر بازیکن در یک قرارداد شکست بخورد، باید 12 ساعت صبر کنند تا دوباره آن را انجام دهند. در ادامه با دانلود رایگان این بازی از وب سایت گیمباتو با ما همراه باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید